Co se aktuálně děje u Terky?

Jakožto člověk, který se potýká s kvantem věcí (asi jako aktuálně všechny lidské bytosti), se mi chce maximálně tak hibernovat. Dokopat se k pracovním a školním povinnostem je utrpení. Docela špatné nastavení, vezmeme-li v potaz, že 23. 5. začíná zkouškové období, v podobě 5 zkoušek a dvou zápočtů. Už jsem tu psala, že můj život se smrskl na doktory, polykání doplňků stravy, sledování přednášek a modlení za bezbariérový byt. Občas se dostanu ale i ven. Nedávno jsem byla u kadeřnice, byla se projíždět venku a snažila se pročistit si hlavu.

Můj klasický oběd

Vlastně vám tady ani nemůžu napsat novinky, protože nejsou. Nepovažujte to tedy za klasický článek, ale spíše za nějaký výplod slov, aby se neřeklo, že celé dny sedím na zadku. To by minimálně řekl člověk, který o mně neví absolutně nic. Jsem schopná se soustředit maximálně na vedro v bytě.

Co bych mohla zmínit? V sociální rehabilitaci jsem si před několika týdny udělala svoji finanční rozvahu. Logicky vyšší byly výdaje. A tak jsem musela podniknout jisté kroky. Jedním z nich bylo, že jsem si k obědům vyrábím saláty. V lednici mám i 6 kusů vajíček. Ta čekají na to až se odhodlám, a vyrobím z nich vajíčka míchaná. Ale zatím je to můj kryptonit. To a práce s horkou vodou. Mně se to povede. Doufám.  

Terka
Komentáře

Oblíbené příspěvky