Královna posledních termínů…

I když to v minulých týdnech možná vypadalo trošku jinak, i já mám teď zkouškové období. No… Vlastně se už pomalu blíží ke konci.

Teď upřímně. Nejsem typ člověka, který by si všechny zkoušky naskládal do prvního týdne a pak by (s trochou štěstí) měl další 4 týdny klid.

K tomu, abych se dokopala napsat nějakou seminárku, se potřebuju dostat trošku do presu, pod tlak a pak jsem schopná napsat klidně i 4 normostránky za jeden den. Otázkou ale zůstává, jestli projdou… Tak prosím, neberte si ze mě příklad! Neznám většího prokrastinátora, než jsem já sama.

Tyhle "krásky" bych měla za víkend přečíst... Co myslíte, zvládnu to?

Aktuálně mám splněné dvě zkoušky a jeden zápočet a další 3 zkoušky + zápočet mi ještě chybí. Příští týden budu tady mít hodně veselý. A aby toho nebylo málo, k jedné ze zbývajících zkoušek, musím napsat ještě seminární práci.

Jsem na sebe zvědavá, jak to celé dopadne. Ostatně, vy se to dozvíte taky.

Ještě jednu myšlenku si sem odložím. V Praze žiju už víc než tři měsíce. Je to tu skvělý – a to i přesto, že potřebuju pomoct úplně s čímkoli, na co si vzpomenete. Všechno je totiž jen a jen o lidech. Jsem moc ráda, že kolem sebe mám ty nejlepší, jaký jsem si jen mohla přát!

Mějte se a u dalšího článku zase příští týden,

NikiKomentáře

Oblíbené příspěvky