Dáme si zkouškový?

Dvanáct týdnů výuky - online výuky a 5  týdnů zkouškovýho - opět online. Celý jeden semestr jsem zavřená mezi čtyřma stěnama. Jsem otrokem svého notebooku, společně s mobilem, povídám si s ledničkou a moje největší kámoška je postel. 

To bylo na úvod, abyste si dokázali aspoň trochu představit podmínky. Zkouškový období nám začalo od 1. 2. a stále trvá do 6. 3. Už někdy koncem ledna bylo jistý, že do budovy školy se nedostaneme. Upřímně mě to vyhovovalo. Když už to takhle jede od začátku (to znamená od října). “Jak to bude?” “Co mám očekávat?” “Já to nedám, jsem blbá.” “Pomoc.” Jo, myšmaš těhlech myšlenek mi lítal hlavou. “Končím.” A to jsem ještě ani nezačala…

Sedm předmětů, z toho pět zkoušek a dva zápočty. Většina z těch zkoušek byla formou seminárek. Test jsem skládala vlastně jen ze socioloĺogie a práva. Právě z práva jsem měla největší vítr. Naštěstí jsem prošla.

A jak jsem to měla s učením?  No… žádná sláva polní tráva. Rozhodně Hermiona Grangerová. Odborná literatura je pro mě nutný zlo, do kterýho se musím nutit a někdy se mi to i nepovede :D. Hold nikdo není dokonalý. S odstupem času si ale říkám, že přijdou horší zkoušky a že moje myšlenky typu “Seknu s tím” ještě přijdou - několikrát.

Ádios a zas někdy,

Terka
Komentáře

Oblíbené příspěvky